درباره ما

آرامش، واژه ای که ما به دنبال ایجاد آن در منازل شما هستیم. مهم ترین و بهترین مکان برای هر فرد و خانواده اش خانه می باشد. از این جهت تلاش هر فرد زیباتر ساختن و شکیل تر کردن خانه می باشد. گروه تولیدی مبلمان آستیاژ با دانش از این مطلب، با هدف تولید مبلمانی شیک، با کیفیت و در خور خانه های شما، فعالیت خود را از سال 1388 و با نام کلاسیک آغاز و در طول سال ها با کسب تجربه و رشد روز افزون و تغییر نام به برند آستیاژ و توسعه کمی و کیفی، این راه را ادامه خواهد داد.

اهداف

گروه تولیدی آستیاژ هدف خود را در اولویت، احترام به سلایق مشتری با ارائه محصولات با بسته بندی بسیار مناسب و با کیفیت، تنوع و بروز رسانی مدل ها و درگام بعدی رسیدن به رتبه های اولیه مبلمان در سطح کشور، بارگذاری نموده است. هدف در مجموعه مبلمان آستیاژ، کیفیت، خدمات، تنوع و در نهایت بالا نگه داشتن پرچم تولید ملی در مبحث صادرات به سایر کشور ها خواهد بود. امید است بزودی به این مهم در کنار شما عزیزان دست یابیم.

دستاوردهای گروه

در حال حاضر مجموعه آستیاژ با تولید مبلمان راحتی مدرن و ثبت طرح های صنعتی، پیشرو در ارائه مدل های نوین و با کیفیت می باشد. بزودی در این مجموعه از مدل های جدید نیز رونمایی خواهد شد.

تخصص ما

تولید مبلمان راحتی و مصنوعات چوبی وابسته از قبیل مبل، میز ناهار خوری، صندلی، جلو مبلی، عسلی، کنسول و میز تلویزیون می باشد.