نکات و راهنمایی هایی برای تزئین و دکور راهروهای منزلتان

نکات و راهنمایی هایی برای تزئین و دکور راهروهای منزلتان

نکات و راهنمایی هایی برای تزئین و دکور راهروهای منزلتان

راهروی ورودی منزل را نادیده نگیرید, با این ایده های شیک دکوراسیون راهروی منزل تان را تزیین و مدرن کنید ؛ اگه یک خانه ی کوچک و مدرن دارید، استفاده از فضای راهرو به عنوان بخشی برای نگهداری وسایل روش مناسبی برای صرفه جویی در فضا ها است. برای جلوگیری از خالی بودن و خسته کننده شدن راهروهای خود، باید بدانید که چگونه آنها را تزئین و دکور کنید.

 

دکوراسیون راهرو

 

راهنمایی های این بخش با دقت بخوانید تا راهروهای خود را عالی دکوراسیون کنید . شما از راهروها استفاده می کنید تا به اتاق های مختلف دسترسی پیدا کنید با این حال، ما اغلب فراموش می کنیم که راهرو بخشی از خانه است که نیاز به تزئین و دکور دارد. درست است که آنها اولویت نیستند، اما اتفاقی نمی افتد اگر کمی به آنها توجه شود در نهایت، تزئین و دکور راهروها می تواند در خانه یا آپارتمان شما تغییراتی را ایجاد کند.

نکات و راهنمایی هایی برای تزئین و دکور راهروهای منزلتان-وبسایت استیاژ

ایده های دیزاین دکوراسیون راهرو

برای تزئین سالن های خانه با راه های جذاب و سرگرم کننده، با خودتان صادق باشید آنها را با چیزهایی که شما و مهمانانتان میخواهند نگاه کنید، تزئین و دکور کنید. برای سطوح، لازم نیست آنها را با عکس یا لوازم جانبی پر کنید. یک میز خوب و کمی از وسایل دکوراسیون های اصلی را جای گذاری کنید.

اقلام تزئینی متوسط ​​یا بزرگ:

اگر یک راهرو بزرگ دارید، لوازم جانبی متوسط ​​یا بزرگ را در آن جای دهید برای مثال، شما می توانید چراغ های عتیقه، یک گلدان بزرگ (با گل یا شاخه) سبد های چوبی و غیره در آنجا قرار دهید. افرادی هستند که دوست دارند چراغ های رنگارنگ که بسیار تزئینی هستند، را بگذارند اگر دوست دارید این کار را بکنید، سعی کنید مقدار چیزهایی را که در اطرافش قرار می دهید را کاهش دهید ؛ به این ترتیب، چراغ به عنوان نقطه کانونی اصلی برجسته می شود. مطمئن شوید که آن را در جایی قرار دهید که افراد آن را در راهرو ببینند! اگر یک چراغ ساده انتخاب می کنید، مطمئن شوید که به اندازه کافی روشن به نظر می رسد تا دکوراسیون های دیگر را روشن کند.

فرش:

این یک عنصر اختیاری است. یک قالی خوب در راهروها می تواند خانه شما را گرم و نرم کند. کمی به یکپارچه سازی دکور کلی خانه کمک می کند. یک فرش قوی و سخت را انتخاب کنید ؛اگر شما می خواهید دیواره های خود را خنثی نگه دارید، یک فرش رنگی انتخاب کنید فقط مطمئن شوید که سخت و محکم و قوی است، زیرا این منطقه رفت و آمد بالایی دارد.

نکات و راهنمایی هایی برای تزئین و دکور راهروهای منزلتان-وبسایت استیاژ

روش تزیین راهرو ورودی منزل

نقاشی/کاغذ دیواری:

اگر راهروی شما پهن و بزرگ است و شما می خواهید شخصیت و رنگ به آن بدهید، می توانید آن را با کاغذ دیواری و یا یک رنگ و نقاشی قابل توجه تزئین و دکور کنید.یکی دیگر از ایده های خوب این است که از هر دوی آنها برای ایجاد تداوم بصری استفاده کنید و آن را پویا کنید.

نقاشی های دیواری:

امروزه نقاشی هایی با تصاویری از مناظر بزرگ وجود دارد. در ابتدا، آنها توهمی را ایجاد می کنند که راهرو پایانی ندارد، و به طبیعت می رسد ؛ بهترین چیز در مورد نقاشی های دیواری این است که شما به راحتی می توانید آنها را سفارش دهید.

نکات و راهنمایی هایی برای تزئین و دکور راهروهای منزلتان-وبسایت استیاژ

ایده چیدمان راهرو ورودی منزل

تجربه با تصویر زمینه چشم نواز و الگوهای روشن:

از دیوارهای سفید اجتناب کنید، زیرا اینها می توانند به راحتی خراب شوند.

گل ها را فراموش نکنید:

گل ها را روی یک میز نزدیک قرار برای خوشآمدگویی قرار دهید یا عکس هایی را بر روی دیوارها برای حس خوبتان قرار دهید.

نورپردازی را حرفهای لحاظ کنید:

راهروها اغلب می توانند باریک و تاریک باشند – بنابراین نورپردازی مناسب ضروری است ، از نور طبیعی بیشتر استفاده کنید. آینه ها یک روش عالی برای منعکس کردن نور طبیعی هستند و همچنین می توانند فضای مورد نظر را به نمایش بگذارند.

نکات و راهنمایی هایی برای تزئین و دکور راهروهای منزلتان-وبسایت استیاژ

نورپردازی راهرو ورودی خانه

چراغ های روشنایی در امتداد راهرو :

نورپردازی و چراغهای دیواری هر دو عملی و شیک هستند – مناسب برای راهروهایی که احساس خوش آمدگویی دارند.

نصب یک پنجره نورگیر:

یک پنجره نورگیر می تواند دنیایی را برای فضاهای کوچک ایجاد کند.

جا کلیدی، جا سویچی :

جاکلیدی ها هیچ فضایی را نمی گیرند و می توانید آنها را روی دیوار نصب کنید – مناسب کسانی که همیشه کلید های خود را گم می کنند . راهروها می توانند یک مکان عالی برای گذاشتن کفش، کت و کلید باشند و کمد مخفی کردن در راهروها گزینه مفیدی است. یک از این کمدها را با محفظه انتخاب کنید و یا از جعبه ها و سبد ها استفاده کنید.

نکات و راهنمایی هایی برای تزئین و دکور راهروهای منزلتان-وبسایت استیاژ

دکوراسیون راهرو باریک منزل

میز کناری:

یک میز کوچک جلو در، یک ایده خوبی است و می توانید از این برای گذاشتن وسایل و نمایش دادن دسته گلها استفاده کنید. گالری عکس های خود را کنار میز قرار دهید.

جاکفشی:

قفسه های کفش برای خانه های خانوادگی بسیار عالی و مهم است زیرا آنها راهرو را سازماندهی می کنند ، اگر می خواهید آنها را مخفی کنید، زیر میز قرارش دهید.

ایده هایی برای تزئین راهروهایتان:

یک ایده خوب برای تزئین راهروها این است که یک نقطه واحد را در مرکز توجه قرار دهید برای مثال، اگر می خواهید روی لوستر تمرکز کنید، می توانید یک سایه نور را روی سقف نقاشی کنید.تن های خنثی نیز بسیار خوب کار می کنند یک ایده دیگر این است که دیوارها را خالی بگذارید یا یک رنگ خنثی نقاشی کنید.سپس، فرش رنگی بگذارید که توجه به طراحی و بافت آن جلب شود. به جای اضافه کردن یک دسته لوازم جانبی، یک سبد زیبا با کوسن های رنگ در اندازه های مختلف را در انتهای راهرو ها قرار دهید. احساس خیلی خوبی خواهد داد.

منبع : نمناک

مطالب مرتبط