7 طرح برای جذاب ساختن اتاق خواب مهمان ( طرح 1 الی 3 )

7 طرح برای جذاب ساختن اتاق خواب مهمان

7 طرح برای جذاب ساختن اتاق خواب مهمان ( طرح 1 الی 3 )7 طرح برای جذاب ساختن اتاق خواب مهمان ( طرح 1 الی 3 )

7 طرح برای جذاب ساختن اتاق خواب مهمان ( طرح 1 الی 3 )

میزبان کامل بودن با ایجاد یک اتاق مهمان عالی شروع می شود. حتی اگر کمبود جا دارید، قرار دادن فضای بیشتر برای استقبال از مهمانان خود باعث می شود که احساس کنند در خانه خود هستند. بر هیچ کس وشیده نیست که داشتن یک خواب راحت و دور از خانه ممکن است دشوار باشد، اما این اتاق های خواب دنج مهمان، به منظور ایجاد لانه رویایی شما برای بازدید کنندگان کاملا الهام بخش هستند.

1.    هجوم آوردن به رنگ طلایی

اگر می خواهید جلوه درونی اتاق خود را در معرض نمایش بگذارید، کمی طلا می تواند کمک شایانی کند. چه کسی در زندگی خود به کمی زرق و برق احتیاج ندارد؟ با فراهم آوردن چند لوازم جانبی مثل پایه های آباژور آب طلا، دسته های کمد طلایی رنگ و یا کوسن هایی با پارچه های رنگ طلا  می توانید به یک اتاق خواب ساده، احساس یک هتل 4 ستاره را تعمیم بدهید.

2.    اتاق شایسته و صبحانه (bed and breakfast)

این اتاق خواب دلربا برای میهمانان مکرر مناسب است. به طور مثال می توانید طرح خنثی را انتخاب کنید و آن را به مکانی ایده آل برای پدربزرگ و مادربزرگ و نوه ها تبدیل نمایید. دیوارهای چوبی با رنگ سرد که با تختخواب های ساده و مبلمان چوبی عتیقه جفت شده اند یادآور تختخواب و صبحانه در یک شهر کنار دریا هستند. این نمای پر ارزش و یکپارچه با هر دکوراسیونی گره می خورد، و در این حال برای مهمانان شما یک محیط آرام ایجاد می کند. با نصب تابلوهایی که حاوی تصاویر و چهره های قدیمی باشد، مهمانان شما احساس می کنند که به گذشته سفر کرده اند.

3.    اتاق زیر شیروانی

کمپر داخلی خود را با به کار بردن طرح ایده آل کابین چوبی برای یک اتاق مهمان کانال کشی کنید. اتاقی که دیوارهای در معرض دید آن چوبی است و روکش تختخواب ها را پتوهای پشمی قرار دهید. مهمانان به طور قطع دلبسته این اتاق خواهند شد. به جای اینکه فضای اتاق را با مبلمان پر کنید، از کل اتاق زیر شیروانی فقط برای قرار دادن دو تختخواب استفاده نمایید، این طراحی به فضا احساس واقعی اردو مانند می دهد. این ایده خوبی برای خانه های تابستانی و کابین های کنار دریاچه است.

مطالب مرتبط