دکوراسیون پذیرایی ساده و کم هزینه اما شیک و جذاب

دکوراسیون پذیرایی ساده

دکوراسیون پذیرایی ساده و کم هزینه اما شیک و جذاب

دکوراسیون پذیرایی ساده و کم هزینه اما شیک و جذاب

طراحان دکوراسیون داخلی, سالن پذیرایی را به ویترین منزل تشبیه کرده اند و علاوه بر این اتاق پذیرایی بخشی از منزل است که دکوراسیون آن بیشتر مورد توجه مهمان ها قرار می گیرد بنابراین در هنگام طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی باید حساسیت بیشتری به خرج دهید, در ادامه تصاویری از دکوراسیون پذیرایی ساده را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

در طراحی دکوراسیون پذیرایی می توانید از سبک های دکوراسیون مدرن و کلاسیک ساده استفاده کنید که هر یک از این دکوراسیون ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و بهتر است شما قبل از تصمیم گرفتن درباره چیدمان دکوراسیون پذیرایی سلیقه شخصی خود را در نظر بگیرید و سپس با کمک دکوراسیون های شیک و ساده فضایی متفاوت را در سالن پذیرایی منزل تان ایجاد کنید.

 دکوراسیون پذیرایی ساده با انواع ایده های کم هزینه و جذاب

اغلب افراد تمایل دارند برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی از دکوراسیون ساده استفاده کنند که در این صورت بهتر است در کنار وسایل و مبلمان ساده پذیرایی برای ایجاد کردن دکوراسیونی جذاب و شیک از یک وسیله خاص نظیر تابلو نقاشی با طرح شلوغ و یا چند گلدان با گیاهان و گل های زیبا  استفاده کنید.

نورپردازی دکوراسیون پذیرایی برای خانه های معمولی از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین بهتر است در دکوراسیون پذیرایی ساده از آباژور های تزئینی و یا چراغ های تزئینی استفاده شود تا علاوه بر داشتن نورپردازی مدرن و زیبا با کمک این اشیاء زینتی بتوانید زیبایی و جذابیت فضای پذیرایی را بیشتر کنید.
دکوراسیون پذیرایی ساده و کم هزینه اما شیک و جذاب

تزیین دیوار پذیرایی با دکوراسیون ساده یکی دیگر از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر شما تمایل دارید که تزیین دیوار های پذیرایی ساده باشد می توانید در برخی از قسمت های دیوار نوارهای حاشیه ای که مخصوص دیوار هستند را نصب کنید و اگر شما قصد دارید که دیوار های پذیرایی منزل تان را رنگ بزنید و در عین حال هزینه کمی را متحمل شوید کافیست یکی از دیوار های اصلی را رنگ بزنید که در این صورت طراحی داخلی پذیرایی علاوه بر سادگی جذابیت خاصی را پیدا می کند. همچنین می توانید به جای رنگ زدن دیوار پذیرایی روی دیوار پشت مبلمان و یا دیوار پشت تلویزیون از کاغذ دیواری با طرح جذاب و متفاوتی استفاده کنید.

تزیین دیوار با کمک شلف دیواری و باکس های تزئینی یکی دیگر از انواع روش های ساده و کم هزینه برای ایجاد فضایی متفاوت در دکوراسیون اتاق پذیرایی است. استفاده از وسایل تزئینی نظیر مجسمه و شمع های تزئینی و … در دکوراسیون های ساده می تواند یکی دیگر از ایده های خلاقانه برای ایجاد فضایی متفاوت در سالن پذیرایی باشد.

در این مطلب با انواع طراحی دکوراسیون پذیرایی ساده آشنا شدید شما می توانید با ایده گرفتن از این دکوراسیون ها در فضای سالن پذیرایی منزل خود طراحی ساده و در عین حال شیک و متفاوتی را داشته باشید.

مطالب مرتبط