ایده های ساده برای تغییر دکوراسیون کم هزینه

ایده های ساده برای تغییر دکوراسیون

ایده های ساده برای تغییر دکوراسیون کم هزینه

ایده های ساده برای تغییر دکوراسیون کم هزینه - وبسایت آستیاژ

 برای تغییر دکوراسیون کم هزینه بهتر است با اجرای یک سری روش های توصیه شده از سوی دکوراتورهای حرفه ای که در عین سادگی تاثیرگذار هستند آغاز کنیم. باوری وجود دارد که چیدمان منزل به سبک مدرن و زیبا نیازمند هزینه فراوانی است،این باور درست نیست و راه و کارهای زیادی برای بروز کردن سبک منزل و تغییر دکوراسیون کم هزینه وجود دارد که در این بخش به سراغشان رفته ایم.

ایده های کاربردی برای تغییر دکوراسیون کم هزینه

1. تغییر کاربری وسایل : آیا از جالباسی قدیمی که از مادرتان به ارث برده اید خسته شده اید؟ باور کنید یا نه شما می توانید وسایل کهنه و قدیمی خود را تبدیل به وسایل جدید کنید، مثلا می توانید مبل های کهنه را با رومبلی جدید و نو به روز تر کنید و وسایل چوبی را با رنگهای مختلف رنگ کنید.

ایده های ساده برای تغییر دکوراسیون کم هزینه - وبسایت آستیاژ

2. طراحی دوباره وسایل تزئینی : تنها با حرکت وسایل اطراف از جایی به جای دیگر می توانید به طور مناسب فضاسازی کنید. نقاط مهم مثل:شومینه، تکیه گاه و پنجره های بزرگ برای چیدمان را دوباره شناسایی کنید.

3. طراحی دیوار اتاق :فیلم نقاشی دیوار یکی از ارزانترین راه های طراحی دکوراسیون گهای که توجه بیشتر را به خود جلب می کند را برای طراحی دکور منزل استفاده کنید.

4. خرید از ارزان فروشی ها :برای اینکه خانه شیکی داشته باشید نیازی نیست وسایل برند خریداری کنید،با خرید از خرده فروشی ها هم می توانید منزل زیبا داشته باشید.

5. نصب جدید کابینت و دسته ی کابینت : پول کافی برای نصب کابینت جدید در آشپزخانه را ندارید؟ می توانید از نصب چفت و بست جدید استفاده کنید چون هزینه ی کمتری دارد و همچنین می توانید لوله کشی منزل ، چفت و بست چراغ ها، درو… یک نوع فلز را بکار بگیرید

ایده های ساده برای تغییر دکوراسیون کم هزینه - وبسایت آستیاژ

تغییرات ساده و موثر برای چیدمان دکوراسیون کم هزینه

6. استفاده از مهارتهای خود :با کارکردن خود در منزل، پول زیادی را می توانید پس انداز کنید و اگر فرد با مهارتی نیستید می توانید از افراد ماهر پرس و جو کنید البته کارگاه های طراحی منزل هم وجود دارد.

7. نمایش تابلو های خانوادگی :به جای استفاده از میز برای چیدن عکس، مدال و لوح تقدیر از دیواری با رنگ متفاوت برای چسباندن عکس ها استفاده کنید.

8. نصب لمینت به جای چوب به عنوان کف پوش: امروزه ساخت لمینت ها بسیار در مقایسه با چوب با قیمت مناسب و بسیار طبیعی بنظر می آیند.

ایده های ساده برای تغییر دکوراسیون کم هزینه - وبسایت آستیاژ

ایده های جالب برای تغییر دکوراسیون کم هزینه

9. بروز کردن چراغ ها : لامپ ها و سایر چراغ ها بخشی از اتاق را تشکیل می دهند و با تعویض یک لامپ و ست آن با سایر وسایل زیبایی بیشتری را ایجاد می کنید.

مطالب مرتبط