مهمترین اصول فنگ شویی آشپزخانه

فنگ شویی آشپزخانه

مهمترین اصول فنگ شویی آشپزخانه

مهمترین اصول فنگ شویی آشپزخانه - وبسایت آستیاژ

آشنایی با قوانین فنگ شویی آشپزخانه

وجود انرژی مثبت در هر خانه ای ضروری است و شما با رعایت قوانین فنگ شویی میتوانید انرژی مثبت را وارد بخش های مختلف دکوراسیون منزل تان کنید، فنگ شویی به شما کمک میکند منزلی همه چیز تمام و در عین حال پر از انرژی مثبت داشته باشید.

فنگ شویی آشپزخانه

در این بخش قصد داریم شما را با قوانین فنگ شویی آشپزخانه آشنا کنیم تا بتوانید آشپزخانه را به فضایی دوست داشتنی و سرشار از انرژی های خوب تبدیل کنید.

مهمترین اصول فنگ شویی آشپزخانه - وبسایت آستیاژ

مهمترین نکات فنگ شویی آشپزخانه

– اولین نکته در فنگ شویی آشپزخانه انتخاب رنگ مناسب است، رنگ ها تاثیر زیادی در بوجود آمدن انرژی مثبت و منفی دارند پس برای انتخاب رنگ دکوراسیون آشپزخانه حسابی دقت کنید. رنگ های تیره را وارد آشپزخانه نکنید زیرا همراه خود انرژی منفی می آورند.

– نورپردازی از نظر فنگ شویی بسیار با اهمیت است زیرا نورپردازی مناسب میتواند از خستگی و افسردگی جلوگیری کند، اگر آشپزخانه تان از نور طبیعی مناسبی برخوردار نیست میتوانید از نورهای مصنوعی و نورهای مخفی استفاده کنید .

مهمترین اصول فنگ شویی آشپزخانه - وبسایت آستیاژ

اصول فنگ شویی در آشپزخانه

– گل ها و گیاهان منبع انرژی مثبت هستند و وجود آن ها در هر بخش از دکوراسیون منزل میتواند تاثیر خوبی داشته باشد پس آن ها را به آشپزخانه راه دهید و از انرژی مثبت لذت ببرید البته هر گیاهی به جر کاکتوس.

– به محل قرارگیری وسایل آشپزخانه دقت کنید از نظر فنگ شویی عناصر آتش و آب نباید با هم ارتباط مستقیم داشته باشند به طور مثال ماشین ظرفشویی نباید کنار گاز قرار بگیرد.

مهمترین اصول فنگ شویی آشپزخانه - وبسایت آستیاژ

قوانین فنگ شویی آشپزخانه

– آشپزخانه را از هرگونه شلوغی و به هم ریختگی نجات دهید، طبقه بندی و نظم دهی به آشپزخانه جزو اصل های مهم فنگ شویی آشپزخانه است.

___________________________________________________________

آرامش، واژه ای که ما به دنبال ایجاد آن در منازل شما هستیم. مهم ترین و بهترین مکان برای هر فرد و خانواده اش خانه می باشد. از این جهت تلاش هر فرد زیباتر ساختن و شکیل تر کردن خانه می باشد. گروه تولیدی مبلمان آستیاژ با دانش از این مطلب، با هدف تولید مبلمانی شیک، با کیفیت و در خور خانه های شما، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ و با نام کلاسیک آغاز و در طول سال ها با کسب تجربه و رشد روز افزون و تغییر نام به برند آستیاژ و توسعه کمی و کیفی، این راه را ادامه خواهد داد.

اهداف

گروه تولیدی آستیاژ هدف خود را در اولویت، احترام به سلایق مشتری با ارائه محصولات با بسته بندی بسیار مناسب و با کیفیت، تنوع و بروز رسانی مدل ها و درگام بعدی رسیدن به رتبه های اولیه مبلمان در سطح کشور، بارگذاری نموده است. هدف در مجموعه مبلمان آستیاژ، کیفیت، خدمات، تنوع و در نهایت بالا نگه داشتن پرچم تولید ملی در مبحث صادرات به سایر کشور ها خواهد بود. امید است بزودی به این مهم در کنار شما عزیزان دست یابیم.

دستاوردهای گروه

در حال حاضر مجموعه آستیاژ با تولید مبلمان راحتی مدرن و ثبت طرح های صنعتی، پیشرو در ارائه مدل های نوین و با کیفیت می باشد. بزودی در این مجموعه از مدل های جدید نیز رونمایی خواهد شد.

تخصص ما

تولید مبلمان راحتی و مصنوعات چوبی وابسته از قبیل مبل، میز ناهار خوری، صندلی، جلو مبلی، عسلی، کنسول و میز تلویزیون می باشد.

مطالب مرتبط