ورودی آپارتمان های خود را با این جاکفشی ها جذاب تر کنید

جاکفشی ها

ورودی آپارتمان های خود را با این جاکفشی ها جذاب تر کنید

یکی از ابزارهایی که امروزه در بیشتر خانه های مدرن و سنتی دیده می‌شود و از دیرباز در بیشتر خانه ها به شکل های مختلف وجود داشته است جاکفشی ها هستند. جاکفشی ها محلی برای نظم دهی و نگهداری کفش ها بودند که تا به امروز در طرح ها و شکل های مختلفی طراحی و تولید شده‌اند.

ورودی آپارتمان های خود را با این جاکفشی ها جذاب تر کنید - وبسایت استیاژ

در این مقاله سعی داریم که شما را با انواع مختلف جاکفشی های امروزی آشنا کنیم و با آشنایی شما با این مدل ها قصد داریم که شما را در انتخاب و مقایسه جا کفشی مناسب یاری دهیم.

ممکن است از نظر شما انتخاب جاکفشی کار بسیار ساده و پیش پا افتاده ای باشد و تنها ملاک شما زیبایی جاکفشی باشد. اما اگر با مدل های مختلف آشنا شوید متوجه تفاوت ها خواهید شد و آنگاه در انتخاب خود دقت بیشتری به خرج می دهید.

اما در بعضی از مدل هایی که شما مشاهده خواهید کرد کیفیت بر زیبایی پیشی گرفته است و طراحان از طراحی آنها هم هدف‌های خاص خود را داشتند. انواع مختلف جاکفشی ها وجود دارد که بعضی از آنها به صورت دیواری هستند و بعضی به صورت پایه دار.

جاکفشی ها به گونه ای ساخته می شوند که در کنار کمد لباس یا آینه و غیره قرار می‌گیرند و چند هدف با هم دنبال شود. جاکفشی های دیواری به علت اینکه در فضا معلق هستند باعث می‌شوند که فضای بیشتر مورد استفاده شما باشد و محیط بزرگتر نشان داده شود.

ورودی آپارتمان های خود را با این جاکفشی ها جذاب تر کنید - وبسایت استیاژ

اولین اولویت در خرید جا کفشی مناسب باید اندازه آن باشد و شما در نظر بگیرید که چه میزان فضا در محیط منزل برای نگهداری کفش قرار است اختصاص دهید. در صورتی که فضای زیادی برای این کار دارید پیشنهاد میکنیم جاکفشی های ایستاده و بلند را انتخاب کنید که با دکوراسیون های فضای بزرگ همخوانی دارد.

سعی کنید اولویت دوم شما هنگام خرید جاکفشی زیبایی و استحکام آن باشد. استحکام جاکفشی که شما خریداری می کنید بستگی به مواد سازنده آن دارد که این مواد در زیبایی جاکفشی هم تاثیر گذار است. اصولا جاکفشی هایی که قیمت پایین تری دارند از مکعب های پلاستیکی کم ضخامت تشکیل شده‌اند.

ممکن است شما یک جا کفشی را خریداری کنید اما به هیچ وجه با دکوراسیون منزل شما هماهنگ نباشد و پیشنهاد می کنیم علاوه بر در نظر گرفتن تمامی موارد مدلی را انتخاب کنید که به سبک منزل شما بخورد. مدل های ام دی اف نسبت به مدل های چوبی وزن کمتری را دارند و خیلی راحت تر روی دیوار محکم می شوند اما مقاومت و زیبایی مدل های چوبی را ندارند.

مطالب مرتبط