دیزاین ورودی منازل کوچک با این جاکفشی های زیبا

دیزاین ورودی منازل کوچک

دیزاین ورودی منازل کوچک با این جاکفشی های زیبا

دیزاین ورودی منازل کوچک با این جاکفشی های زیبا - وبسایت استیاژ

نظم و ترتیب در کنار زیبایی مهم ترین فاکتوری است که باید در همه محیط ها به آن توجه شود. ورودی هر خانه‌ اولین جایی است که مهمان ها آن را مشاهده می کنند و اولین دید به سبک زندگی افراد آن خانه از همین جا شروع می شود. درست است که معمولا مهم ترین بخش یک خانه پذیرایی آن است و سایر قسمت ها در الویت های بعدی هستند اما باید بدانید از همان بدو ورود باید طوری به محیط و نظم و ترتیب و بها بدهید که مهمان ها را جذب کنید. جاکفشی ها یکی از ابزاری هستند که تا حدود زیادی به مرتب شدن راهروهای منازل کمک می کنند.

اگر جاکفشی ها ظاهر زیبایی هم داشته باشند علاوه بر نظم دهی به کفش ها می تواند حکم دکوری در راهروی خانه شما را داشته باشند. خیلی ها فکر می کنند به خاطر کوچک بودن بیش از حد محیط جلوی منزل یا راه رو نمی‌توانند از وجود جاکفشی بهره ببرند. اما در این مطلب تصمیم داریم تا به شما بگوییم حتی برای این محیط های کوچک هم می توانید جاکفشی های متناسب تهیه کنید.

آینه و کنسول ها یکی از اجزایی هستند که به زیبایی بسیار کمک می‌کنند و شما می‌توانید با خرید یک میز کنسول زیبا هم ظاهر منزل را زیباتر کنید و هم داخل آن را به صورت طبقه بندی شده طوری ترتیب دهید که بتوانید به عنوان جاکفشی از آن استفاده کنید. میز کنسول ها با توجه به فضای ورودی خانه شما می‌تواند ابعاد مختلفی داشته باشند. حتی اگر مدل متناسب با ابعاد و سبک منزل شما پیدا نشد نگران نباشید زیرا می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و بخواهید تا برایتان بسازند. شما همچنین می توانید برای زیباتر شدن ظاهر میز کنسول روی آن از لوازم دکوری و جذاب استفاده کند.

اصلا کار سختی نیست که جا کفشی های منزل خود را خودتان بسازید و جالب است بدانید که یک کار مقرون به صرفه هم هست. درست کردن این جا کفشی ها اصلا سخت نیست و فقط نیاز به چند تخته چوب دارد که در ابعاد و اندازه های که شما می‌خواهید بریده شده باشند و در کنار آن چکش و میخ و چسب چوب وجود داشته باشد تا بتوانید آن را سر هم کنید و به صورت محکم بسازید.

دیزاین ورودی منازل کوچک با این جاکفشی های زیبا - وبسایت استیاژ

مطالب مرتبط