اتاق نشیمن زیبا با جلوه زرد

اتاق نشیمن زیبا با جلوه زرد

اتاق نشیمن زیبا با جلوه زرد

پر رفت و آمدترین بخش‌ خانه، اتاق‌های نشیمن هستند که با سبک چیدمان شما آرامش‌بخش و دلپذیر می‌شوند. شما می‌توانید با استفاده از وسایلی که برای چیدن اتاق نشیمن از آن استفاده می‌کنید، اتاق را دلباز و خوش رنگ و لعاب جلوه دهید یا اینکه با شلوغ کردن فضا و بی‌توجهی به رنگ‌ها و تناسب وسایل، محیطی ناآرام و استرس آفرین ایجاد کنید.
گذشته از نمونه‌های عمومی ‌چیدمان اتاق نشیمن که به طور معمول یک نیم‌ ست از کاناپه‌های راحت، یک قالیچه، چند میز عسلی و یک تلویزیون را شامل می‌شود، می‌توانید با استفاده از وسایل و رنگ‌هایی غیرمتعارف، فضایی متفاوت و دوست داشتنی خلق کنید که کسالت را از بین ببرد و حس سرزندگی و شادابی در شما و خانواده‌تان ایجاد کند.
اگر قصد دارید تغییراتی در اتاق نشیمن تان اعمال کنید و حال و هوای آن را عوض کنید، راهکارهایی برای این امر وجود دارد. این راهکارها از تغییر کلی دکوراسیون منزل تان شروع می شود و به تغییرات کوچک و جزئی ختم می شوند. در این بین نیز راهکارهای میانه مانند تغییر مبلمان وجود دارد. راهکاری که در این بخش ما برای تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن شما در نظر گرفته ایم، استفاده از رنگ زرد در اتاق نشیمن است. رنگ زرد، انرژی فضا را دگرگون می کند و اگر اتاق نشیمن شما کمی بی حال است یا به نظرتان از رنگ و لعاب افتاده است، استفاده از این رنگ می تواند پیشنهاد خوبی باشد. ساده ترین کار برای اضافه کردن رنگ زرد به اتاق نشیمن و تغییر حال و هوا، استفاده از مبلمان زرد در فضا است. شاید این رنگ را برای مبلمان اتاق نشیمن نپسندید اما باید بدانید که لازم نیست مبلمان کل فضا را عوض کنید. کوسن ها، یک مبل راحتی و حتی یک مبل یک نفره می تواند رنگ زرد را به فضا شما اضافه کند.

منبع : کمد دیواری

مطالب مرتبط