راهنمای خرید مبل ال برای خانه رویایی‌تان

راهنمای خرید مبل ال

راهنمای خرید مبل ال برای خانه رویایی‌تان

 

راهنمای خرید مبل ال برای خانه رویایی‌تان - وبسایت آستیاژ

مبلمانی مانند مبل ال، مبل کلاسیک یا مبل راحتی یا هر نوع دیگر از آن‌ها که شما دوست داشته‌ باشید ضامن سلامتی، راحتی، و کارایی بهتر شما هستند. مبلمان خوب می‌توانند رویه‌ زندگی شما را تغییر دهند پس خرید مبل بسیار مهم است.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام وب سایت ما،  هر چند که دانستن این نکته باعث می‌شود که خرید مبل جدید کمی سخت و پیچیده شود. چون شما در این مرحله می‌خواهید مبل ال ارزان خریداری کنید که به ثبات، حمایت و حتی بهبود شیوه زندگی شما کمک کند.

خرید مبل ال و سایر مدل‌های هیجان انگیز!

اگر خانواده ای پرجمعیت داشته باشید یا به مهمان نوازی معروف باشید و همیشه در حال پذیرایی کردن باشید؛ و یا حتی اگر سبک خانه و مبل شما بیشتر از نشستن به سمت راحت‌تر نشستن و حتی دراز کشیدن متمایل باشد، خرید مبل ال به عنوان یک گزینه بزرگتر برای مبل های استاندارد، قطعاً مورد توجه شماست.

اگرچه ممکن است گزینه های خریداری شده مبلمان گذشته خسته کننده یا کاملاً نامناسب باشند، باید بگوییم که بخشهای امروزی بسیار پیچیده تر هستند، از نسخه های ساده روکش دار با مخمل گرفته تا سبک های پارچه ای روکش دار. علاوه بر این، اشکال مبل های ال و سایر مبل ها می تواند بسیار متنوع تر از آنچه که به نظر می رسد باشد. اما نگران نباشید! ادامه مطلب را بخوانید تا همه مواردی را که باید در مورد بخش‌های مختلف مبل ال و خرید مبل ال ارزان و خوب بدانید را به شما بگوییم.

چرا باید مبل ال بخرم؟

مبل ال به نسبت جایی که در منزل اشغال می‌کند فضای بیشتری به شما می‌دهد. یک مبل ال می‌تواند فضای نشستن برای تعداد بیشتری از افراد را نسبت به یک مبل معمولی فراهم کند. بنابراین برای خانواده‌های پرجمعیت و یا مهمانی ها فوق العاده مناسب و شیک است.

نکته بعدی این است که مبل ال را با توجه به محدودیت های خانه تقریبا هرجایی می توانید، قرار دهید. اکثر مردم فکر می کنند مبل های ال شکل فقط برای خانه های بزرگ مناسب هستند اما این طور نیست. خرید مبل ال شکل واقعاً می توانند در به حداکثر رساندن جا در فضاهای کوچک‌تر به شما کمک کند، مخصوصاً وقتی مبل ال شکل را در گوشه ای قرار بدهید.

با خرید مبل ال شکل معادله را برهم زنید!

در مورد خرید مبل ال گزینه های گیج کننده ای وجود دارد، اما تعدد انتخاب هایتان برای خرید مبل ال بدان معنی است که می توانید دقیقاً همان چیزی را که می خواهید بدست آورید، در ادامه  سبک های مختلف مبل ال را برایتان به طور خلاصه لیست کرده ایم:

مبل ال

 همانطور که از اسم آن مشخص است، این مبل شکل L به خود می گیرد، مبل ال به نظر می رسد مانند دو مبل در انتها با هم ادغام شده و یک زاویه درست ایجاد می کنند. شما به احتمال زیاد یک سبک سه بالشتک متصل به یک سبک دو بالشتک پیدا خواهید کرد، اگرچه سبک های چهار نفره بزرگتر با سه بالشتک نیز محبوب هستند. طرح L به شکل متنوع ترین مقطع است که به خوبی در گوشه ای قرار دارد یا در وسط اتاق شناور است. این مدل محبوب ترین نوع مبل است.

شیس یا تخته سنگی

منحنی: مبل به شکل منحنی جذابیت زیادی را برای یک فضا به ارمغان می آورد، این نوع از مبل تقریباً به عنوان یک قطعه هنری با نقاشی ظریف خود عمل می کند. به خاطر داشته باشید، در مورد فضاهای کوچک این بهترین شرط نیست: به دلیل اینکه این نوع از مبل در گوشه قرار نمی‌گیرد، باید جای مناسبی برای آن پیدا کنید.

شکل U: اگر فضای زیادی برای پر کردن دارید – یا اگر می خواهید هرچه بیشتر صندلی های مقطعی خود را بیرون بیاورید – سبک U شکل برای شما مناسب است. علاوه بر این، به لطف دو بازوی کشیده اش که رو به روی یکدیگر هستند، برای یک مکالمه صمیمی عالی است.

مدولار: بیشتر مقاطع مختلف دارای چند قطعه هستند که قرار است ثابت باشند و فقط در یک پیکربندی خاص به هم متصل می شوند. برای سبک مدولار، که می تواند شامل پنج قطعه چنین نیست.

Sleeper: یک مبل بزرگ و کشیده حتی می تواند عملکرد بیشتری داشته باشد و نه تنها برای نشستن بلکه برای خوابیدن نیز فضای بیشتری ایجاد می کند. اکثر این مبل ها به نام تختخواب شو هم شناخته می شوند و قابلیت هایی فراتر از یک مبل ساده دارند.

سخن پایانی درمورد خرید مبل ال

 خرید کردن برای خانه همیشه یک تصمیم بزرگ است، این موضوع فقط به این دلیل مهم نیست که المان‌های خانه نسبتا گران هستند؛ بلکه به این دلیل است که لوازم خانه شما خصوصا مبلمان به خانه شما روح می‌دهند و جزو لوازم عمری هستند. تلاش کردیم در این نوشته چگونگی یافتن یک مبل ال خوش ساخت، راحت، زیبا و باکیفیت را به شما آموزش دهیم. در صورتی که نیاز به کمک و مشاوره دارید می‌توانید با مشاورین ما همیشه و در هر نقطه از ایران در تماس باشید.

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط