با تعمیر مبلمان؛ با کمترین هزینه نونوار شوید!

تعمیر مبلمان

با تعمیر مبلمان؛ با کمترین هزینه نونوار شوید!

با تعمیر مبلمان؛ با کمترین هزینه نونوار شوید! - وبسایت استیاژ

مبلمان منزل و محل کار معمولا پس از گذشت مدتی دچار فرسودگی شده و ظاهر ناخوشایندی پیدا می‌کنند.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام وب سایت پین ورک، برخی مواقع این تغییرات ممکن است به اندازه‌ای باشد که چاره‌ای به جز تعویض مبلمان نداشته باشیم، اما اگر بتوان با رفع ایرادات و تعمیر مبل را انجام داد، بسیار به صرفه تر است.

چرا تعمیر مبل؟!

تا زمانی که امکان خرید مجدد مبلمان وجود دارد، چرا برای تعمیر مبلمان اقدام کنم؟!

در ادامه وقتی با مزایای تعمیر مبلمان آشنا شوید حتما در این نوع نگرش خود بازنگری خواهید کرد.

1. کمک به اقتصادی خانواده

روز به روز قیمت لوازم منزل رشد صعودی داشته و افزایش می‌یابد، با تعمیر مبل راحتی و اداری می‌توانید هزینه‌های خود را به میزان قابل ملاحظه‌ای کاهش دهید.

2. تغییرات چشمگیر در دکوراسیون

مبلمان قدیمی مقاوم‌تر و بهتر از مبلمان به ظاهر شیک امروزی هستند. بنابراین با تعمیر دوباره آن‌ها و تغییر رنگ و تعویض روکش مبل و… می‌توانید مجدد با ظاهری نو از آنها استفاده کنید.

3. کمک به محیط زیست و منابع طبیعی

اگر به آمار استفاده از چوب و سایر مواد اولیه نگاهی بیندازید ممکن است که از خرید مجدد مبل راحتی پشیمان شوید و تعمیر را به خرید ترجیح دهید. با تعمیر مبل راحتی و اداری، مهربانی خود را به طبیعت ثابت کنید.

2. کمک به اشتغال زایی

زمانی که قصد تعمیر مبل‌مان راحتی و اداری خود را دارید، در واقع برای تعمیرکاران مبل و کارگران کارخانه پارچه بافی و… شغل ایجاد کرده‌اید.

با توجه به مزایایی که در بالا ذکر شد، تعمیر مبل‌ راحتی و اداری، کاملا به صرفه است، اما اینکه این تعمیر را چه کسی انجام دهد که با دیدن نتیجه کار از تصمیم خود پشیمان نشوید نیز بسیار اهمیت دارد.

بعد از اینکه نتیجه گرفتید مبلمان شما نیاز به تعمیر دارد، تعمیر مبل خود را به معتبرترین مرکز تخصصی تعمیرات مبل در سطح شهر تهران بسپارید. اما چه زمانی به تعمیر مبل نیاز داریم؟!

چه زمانی به تعمیر مبل نیاز داریم؟

· بررسی کلاف مبل

اسکلت چوبی مبل را کلاف ‌گویند. قبل از آن که بخواهید در جهت تعمیر مبل اقدامی نمایید، لازم است که کلاف مبلمان خود را بررسی نمایید.

در صورتیکه کلاف مبلمان شما سالم است و هیچ شکستگی ندارد، تعمیر مبل به راحتی صورت می‌گیرد، در غیر این صورت لازم است که مبلمان خود را نو کنید.

همچنین در مبلمان استیل که دارای کلاف چوبی هستند، اگر هرگونه آسیبی به کلاف برسد، عملاً جبران ناپذیر است.

· بررسی رنگ بدنه مبل

اگر رنگ چوب و پرداخت مبل شما  تقریبا سالم است و روی آن اثری از خوردگی و از بین رفتگی زیادی وجود ندارد، به راحتی می‌توانید سطوح آسیب دیده را تعمیر کنید.

اما اگر سطح آسیب دیدگی وسیع باشد، لازم است که رویه و پارچه مبل جدا شده و مجدد رنگ‌کاری صورت گیرد.

· بررسی رویه و پارچه مبل

اگر پارگی یا پوسیدگی وسیعی بر روی مبلمان دیده شود، باید علاوه بر پارچه سطحی مبل، حتی تودوزی و الیاف داخلی آن را نیز تعویض کنید، اما از آنجا که هزینه تعویض پارچه مبل نیز بالا است، سعی کنید تا زمانی که فوم و اسفنج مبل تغییر شکل نداده‌، تنها به ‌تعویض پارچه سطحی مبل خود اکتفا کنید.

خدمات تعمیر مبل پین ورک

پین ورک بهترین شرکت خدمات تعمیرات مبل، خدمات زیر را به مشتریان خود ارائه می‌دهد:

· تعمیر مبل راحتی

· رویه کوبی مبل

· رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل

· رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل

· رویه کوبی و تعویض اسفنج مبل

· رویه کوبی و تعویض اسفنج مبل

· تعویض فوم کف مبلمان

· ورق کاری انواع مبل

البته خدمات تعمیرات “پین ورک” فقط به تعمیرات مبلمان ختم نمی‌شود ، بلکه مبل شویی ، تعمیر کولر گازی و اسپلیت، تعمیر لباسشویی و ظرفشویی و سایر لوازم خانه و آشپزخانه را نیز شامل میشود.

هزینه خدمات تعمیرات مبل در پین ورک

با سفارش خدمات تعمیر مبل در پین‌ورک با یک تیر دو نشان بزنید، با ارزان‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت، تغییری اساسی در مبل‌های خود ایجاد کنید.

قیمت تعمیرات مبل به عواملی نظیر تعداد مبلمان، جنس و میزان خرابی آن بستگی دارد. همچنین در زمان تعمیر مبل، عواملی مثل

· مقدار فوم استفاده شده

· مقدار پارچه مصرفی

· جنس پارچه مصرفی

 بر روی هزینه نهایی خدمات تاثیرگذار است.

قیمت‌گذاری خدمات تعمیر مبل در پین ورک

با سفارش خدمات تعمیر مبل در پین‌ورک با یک تیر دو نشان بزنید، با ارزان‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت، تغییری اساسی در مبل‌های خود ایجاد کنید.

قیمت‌گذاری خدمات تعمیر مبل به شرح ذیل می‌باشد:

1. قیمت تعمیر مبل در پین ورک، بستگی به تعداد مبلمان، جنس و میزان خرابی مبل دارد و تمام عواملی چون مقدار فوم، مقدار پارچه مصرفی و جنس پارچه بر هزینه تعمیر مبل تاثیر می‌گذارد.

2. با توجه به نظر تعمیرکار مبلمان پین‌ورک، تعمیر مبل در منزل یا تعمیر مبل در کارگاه انجام می‌شود. در صورت انتقال مبلمان به کارگاه هزینه حمل و نقل مبل برای شما رایگان می‌باشد.

اگر می‌خواهید که تعمیرکاران زبده و توانمند پین ورک به منزل شما اعزام و پس از بررسی و تشخیص ایرادات مبل شما، بهترین و ارزان‌ترین شیوه تعمیر مبل را به شما پیشنهاد دهند، همین حالا اپلیکیشن پین ورک را روی گوشی خود نصب کنید و خدمت مورد نیاز خود را سفارش دهید.

کافیست درخواست تعمیر مبل خود را در وبسایت خدمات تعمیرات pinwork ثبت کنید.

در کمتر از 15 دقیقه یکی از تعمیرکاران مبل به شما معرفی و پس از تائیدتان، تعمیرکار “پین ورک” در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهد بود.

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط