ست کردن با مبلمان بنفش

ست کردن با مبلمان بنفش

ست کردن با مبلمان بنفش

ست کردن با مبلمان بنفش

رنگ بنفش با چه رنگ هایی ست می شود؟

رنگ بنفش یکی از پر طرفدارترین رنگ هایی است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند و ترکیب آن با سایر رنگ ها در فضای دکوراسیون می تواند ظاهر متفاوتی را به فضای دکوراسیون شما ببخشد؛ به همین منظور در این مطلب می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان را در رابطه با ست کردن رنگ بنفش با سایر رنگ را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه باشید.

سوال: مبلمان فضای نشیمن من بنفش رنگ است، قصد داریم برای مبلمانم کوسن تهیه کنم می خواستم بدانم رنگ بنفش با چه رنگ هایی ست می شود؟ لطفا راهنماییم کنید.

پاسخ: رنگ بنفش یکی از رنگ های خوش ترکیبی است که غالبا با بیشتر رنگ های طیف سرد و گرم ست می شود. پرطرفدارترن رنگ هایی که می توان با رنگ بنفش آن ها را ست کنید رنگ هایی مثل: سفید، سبز، نارنجی، آبی ملایم، صورتی و ترکیب رنگ بنفش با تونالیته ای از سایر رنگ های بنفش است.

رنگ بنفش می تواند مکمل رنگ زرد باشد. در واقع رنگ زرد یک رنگ اصلی است که در کنار رنگ بنفش ترکیب حیرت انگیزی ایجاد می کند. البته اینکه کدام رنگ را برای کدام لباس خود بکار ببرید سلیقه ای است و بر عهده خودتان است.

همچنین میزان تیرگی یا روشنی رنگ ها نیز بسته به سلیقه شماست. فقط توجه داشته باشید که باید درجه ای را بکار ببرید که دو رنگ با یکدیگر همخوانی کافی را داشته باشند.

اگر می خواهید رنگی تندتر از زرد انتخاب کنید، ما به شما رنگ نارنجی را پیشنهاد می کنیم. چون در رنگ نارنجی هم از رنگ زرد استفاده شده است، پس می تواند ترکیب خوبی با رنگ بنفش ایجاد کند.

تیرگی یا روشنی این رنگ ها بستگی به سلیقه شما و جایی که قرار است این لباس را بپوشید دارد. هرچقدر این رنگ ها شفاف تر یا جیغ تر باشد، انرژی بالاتری داشته و شادتر است.

مطالب مرتبط