7 ویژگی لاندری روم (اتاق لباسشویی) – بخش اول

7 ویژگی لاندری روم (اتاق لباسشویی) – بخش اول

7 ویژگی لاندری روم (اتاق لباسشویی)

7 ویژگی لاندری روم (اتاق لباسشویی) - بخش اوللاندری روم چیست و چگونه چیده میشود؟

به اتاق یا فضایی که برای قرار دادن ماشین لباسشویی و خشک کن استفاده می شود، لاندری روم گفته می شود. این فضا خصوصیات و ویژگی هایی دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم با ما همراه باشید.

دکوراسیون لاندری روم چیست؟

لاندری روم به اتاق لباسشویی گفته می شود که در آن ماشین لباسشویی و خشک کن قرار می گیرد. اما برای ساخت و طراحی لاندری روم باید نکاتی را رعایت که در ادامه به 7 ویژگی آن اشاره کرده ایم.

در خانه های قدیمی اکثرا یک مکان را لاندری روم قرار می دادند و معمولا هم از زیر زمین برای این کار استفاده می کردند. در گذشته این مکان ها در خانه محل شست و شو ی لباس چرک ها و یا پارچه های مختلف مانند پرده ها بود.

اما امروزه این مکان معمولا در خانه های لوکس و یا هتل ها قابل رویت است. لاندری به معنای خشکشویی و لاندری روم به معنای مکانی برای شست و شو یا همان رخت شور خانه است.

لاندری روم و یا فضای لاندری، همان فضا یا اتاق لباسشویی می باشد. فضایی را برای قرار دادن لباسشویی و خشک کن می سازند. که بیشتر در خانه های لوکس، بزرگ و هتل ها ساخته می شوند. در ادامه با 7 ویژگی لاندری روم آشنا می شوید.

7 ویژگی برای بازسازی اتاق لباسشویی شما

اتاق لباسشویی (لاندری روم) معمولاً اولین اتاقی نیست که وقتی صاحبان خانه قصد بازسازی دارند، به ذهن آن ها برسد. با این وجود، این یک اتاق مهم است که به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد و باید تا آنجا که ممکن است کاربردی و کاربرپسند باشد. ما 7 ویژگی اصلی برتر را که به اعتقاد ما بهترین ارزش و عملکرد را برای بازسازی اتاق لباسشویی ارائه می دهند، محدود کرده ایم :

1. فضای ذخیره سازی :

استفاده از کمدها، کابینت ها، کشوها و قفسه ها باعث نظافت و منظم ماندن می شود. برای فضاهای کوچک بهتر است از کابینت و یا فضاهای مناسب برای ذخیره و نگهداری لباس ها و وسایل مربوطه استفاده کنید.

2. فضای کانتر یا پیشخوان :

کانترهای بزرگ آشپزخانه هنگام جدا کردن لباسشویی، بارگیری و تخلیه ماشین لباسشویی و خشک کن و البته هنگام تا زدن لباس و حوله های تمیز مفید هستند. اگر یک اتاق خشکشویی کوچک دارید که به پیشخوان های بزرگ اجازه نمی دهد، یک میز تاشو نصب کنید که در صورت عدم استفاده می تواند به دیوار متصل شود و یا تا شود.

3. یک سینک ظرفشویی :

بیایید صادق باشیم: هیچ کس دوست ندارد لباسشویی و یا حتی یک تکه لباس را با دست بشویید. متأسفانه، گاهی اوقات باید انجام شود. وجود یک سینک ظرفشویی در اتاق خشکشویی، راهی آسان برای شستشوی لباس و شستشوی وسایل ظریف لباسشویی، که بدون نیاز به نظافت یا اشغال ظرفشویی آشپزخانه یا حمام را فراهم می کند.

مطالب مرتبط