7 ویژگی لاندری روم (اتاق لباسشویی) – بخش دوم

7 ویژگی لاندری روم (اتاق لباسشویی) – بخش دوم

7 ویژگی لاندری روم (اتاق لباسشویی) – بخش دوم

7 ویژگی لاندری روم (اتاق لباسشویی) - بخش دوم4. قفسه آویزان / خشک کن

داشتن مکانی برای وسایلی که باید خشک شوند، یک مزیت بزرگ در رختشویی است (بند رخت هایی که از دستگیره های درب یا کابینت آشپزخانه آویزان می کند!) نصب مستقیم یک بخاری و یا حتی نصب خشک کن در آنجا یک طراحی هوشمندانه است. فضای تعیین شده برای حلق آویز برای لباس یا لباس هایی که تازه اتو کرده اند نیز مفید است.

5- صفحه اتو کشیدن :

صحبت از لباس های تازه اتو شده است، تخته های اتو معمولاً فضای زیادی را اشغال می کنند. حتی صفحه های اتو بالابر یا میزهای اتو حرکت کننده که داخل کانتر یا میز کابینت قرار می گیرند. میز اتو باید در اندازه های مناسب انتخاب شوند. یک تخته اتو کشویی می تواند مانند کشو کاملاً مخفی شود و در صورت لزوم سریعاً باز شود و از آن استفاده شود.

6. کاشی کف با دوام :

وقتی صحبت از کف می شود، دوام مهم است! شما می خواهید چیزی مقاوم، ضد آب و ضد خراش باشد. کاشی دست بهترین گزینه برای کار است. همچنین ممکن است در نظر داشته باشید که یک زهکشی کف نصب کنید، که اگر از لباسشویی آبی جاری شد، تمیز کردن به طور قابل توجهی آسان باشد.

7. نورپردازی خوب :

مانند هر منطقه کاری، نورپردازی نیز مهم است. چراغ ها را می توان زیر کابینت برای ایجاد “محیط بدون سایه” استفاده کرد. روشنایی مناسب اتاق خشکشویی باعث می شود با پیراهن (لباس) لکه دار، از خانه بیرون نیایید!

نکاتی برای بازسازی و ساخت لاندری روم :

این 7 ویژگی با هم تضمین شده اند که به ایجاد یک اتاق رختشویی (لاندری روم) ایده آل کمک می کنند! در اینجا چند نکته دیگر وجود دارد که باید هنگام استفاده از این نوع بازسازی به خاطر داشته باشید:

• اطمینان حاصل کنید که لباسشویی و خشک کن نصب شده است تا درها از طرف مخالف باز شوند و در هنگام خارج کردن لباس های مرطوب از لباسشویی و قرار دادن آن ها در خشک کن، درب خشک کن مانعی برای شما ایجاد نکند. این جزئیات کوچک بعداً تغییر بزرگی ایجاد خواهد کرد!

• به خاطر داشته باشید که صدا ممکن است یک مسئله باشد. نصب عایق بادی در دیوارها را برای کاهش سر و صدا یا بحث در مورد گزینه های دیگر با پیمانکار خود در نظر بگیرید.

• نصب یک رطوبت ساز یا فن خروجی ممکن است به تهویه هوا و خشک شدن حداکثر اتاق کمک کند.

مطالب مرتبط