طراحی و دکوراسیون اتاق جلسات

طراحی و دکوراسیون اتاق جلسات

طراحی و دکوراسیون اتاق جلسات

طراحی و دکوراسیون اتاق جلسات

طراحی و دکوراسیون اتاق جلسات

شیک ترین دکوراسیون اتاق جلسات

دکوراسیون اتاق جلسات در طرح های مختلفی وجود دارند. در این بخش بیتوته شما را با نحوه ی چیدمان و نمونه هایی از دکوراسیون اتاق جلسات و کنفرانس آشنا می کنیم.

اتاق جلسات و یا اتاق کنفرانس، یکی از مهم ترین اتاق ها برای هر دفتر و یا شرکتی می باشد. اما این اتاق باید بسیار شیک و به صورت اصولی و درست طراحی شود. اتاق جلسات یا کنفرانس باید با اهداف شرکت و یا اداره سازگار باشد و به یافتن ایده های جدید کمک کند.

اتاق کنفرانس باید به گونه ای باشند که عملکرد و خلاقیت و بهره وری کارمندان را بالا ببرد. بنابراین زمانی که می خواهید اتاق کنفرانس را طراحی کنید باید بدانید که چه جلساتی را در آن برگزار می کنید. این به شما در طراحی اتاق کنفرانس کمک می کند.

اتاقی را انتخاب کنید که مزاحمت عوامل خارجی مانند صدا در آن کمتر باشند. پیشنهاد می شود که اتاق کنفرانس را نزدیک دفتر مدیرعامل قرار دهید زیرا باید محیط اطراف این اتاق و خود اتاق کاملاً آرام باشد. درصورتی که فضای محدودی در اختیار دارید، از دیوارها و پنجره هایی که مانع عبور صدا هستند، استفاده کنید.

برای رنگ آمیزی اتاق باید از روانشناسی رنگ ها استفاده کنید، به عنوان مثال: استفاده از رنگ آبی باعث ایجاد آرامش می شود و همچنین خلاقیت را بالا می برد. و یا رنگ زرد باعث تمایل بیشتر به صحبت کردن می شود.

میز و صندلی های اتاق کنفرانس و جلسات باید راحت باشند، صندلی ها باید انعطاف پذیر باشند. از صندلی هایی استفاده کنید که کارمندان و یا مشتریان و … اذیت و خسته نشوند. صندلی ها باید قابلیت تنظیم و حرکت باشد. و برای همه ی کارمندان راحت و مناسب باشد.

اتاق جلسات باید از نور کافی برخوردار باشند. این نور می تواند نور مصنوعی و یا طبیعی باشد. داخل اتاق کنفرانس نباید سر و صدا وارد شود. زیرا در زمان جلسه حواس افراد پرت می شود و صحبت های افراد دیگر را به راحتی بشنوند.

اتاق جلسات اغلب از اتاق کنفرانس ها کوچکتر است و یک زیر مجموعه از اتاق کنفرانس است. اما می توان از اتاق های کنفرانس برای اتاق جلسه استفاده کنید. میز اتاق کنفرانس در طرح ها و مدل های مختلف (دایره، مستطیل، بیضی) وجود دارد.

مطالب مرتبط

103 دیدگاه برای “طراحی و دکوراسیون اتاق جلسات”

  1. Roberttem گفت:

    [url=https://roboticlearninggo1.com/]Unitree Robotics Go1 Edu[/url]
    [url=http://www.roboticlearninggo1.com/]https://roboticlearninggo1.com/[/url]
    [url=http://www.lord-rayden.com]http://rey-latorre.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=site.ru[/url]